Τρίτη, 27 Οκτωβρίου 2015

Οι εκλεγμένοι Αντιπρόσωποι των εκλογών 24 και 25 Οκτωβρίου 2015,των Συνεταιρισμών Μαστιχοπαραγωγών Χίου






Ολοκληρώθηκε την Κυριακή η πρώτη φάση των εκλογών στους 20 πρωτοβάθμιους Συνεταιρισμούς
Μαστιχοπαραγωγών Χίου.

Οι εκλεγμένοι Αντιπρόσωποι, στις εκλογές που πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2015, στα Νένητα, στους Ολύμπους, στη Μέσα και Έξω Διδύμα και στα Μεστά.

ΝΕΝΗΤΑ                                                                      ΟΛΥΜΠΟΙ
Λυμπέρης Νεκτάριος                                                  Χαλκιάς Μιχάλης
Τάτσης Παντελής                                                        Κοκαράκης Γιάννης
Μηνάς Δημοσθένης                                                     Ξυδερής Κώστας
Χρουσάκης Δημήτρης
Πιτσόλης Οδυσσέας 

ΜΕΣΑ ΔΙΔΥΜΑ                                                             ΕΞΩ ΔΙΔΥΜΑ
Νεαμονίτης Κώστας                                                    Γιαννακάκης Τάσος
Σταυρινούδης Δήμος
Ζυγλάκη Λεμονιά                                              
ΜΕΣΤΑ
Παλαιούδης Μιχάλης

Η πρώτη φάση ολοκληρώθηκε το βράδυ της Κυριακής 25 Οκτωβρίου 2015, με τις εκλογές στον Καταρράκτη, στην Καλλιμασιά, στο Πυργί, στα Πατρικά και στην Καλαμωτή, για την εκλογή των Αντιπροσώπων

ΠΥΡΓΙ                                                                            ΚΑΛΑΜΩΤΗ
Τούμπος Γιώργος                                                         Βεργίτσης Ανδρέας
Καρνής Κώστας                                                             Μονίαρος Ευθύμης
Καπετάνος Γιάννης                                                        Ψαρρός Στέλιος
Κωσταρής Αντώνης                                                       Σχουρσίδης Ανδρέας
Παπαδόπουλος Ηλίας                                                    Πειραντάκου  Καλλιόπη 

ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ                                                               ΠΑΤΡΙΚΑ
Χαραλαμπάκης Μιχάλης                                                Ρηγάκης Αργύρης
Κουτρουμπές Γιάννης                                                    Σιδεράκης Σπύρος 
Τσάμπος Σταμάτης                                                        Πασσάδης Γρηγόρης

ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑ
Βούκουνας Κώστας 
Βρουλής Παντελής
Γανιάρης Κώστας 
Σωτηράκη Ευαγγελία
Πλατίγκου Αρχοντία


Η ΔΕΎΤΕΡΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ

Συνεχίζεται και ολοκληρώνεται το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 31 Οκτωβρίου και 1η Νοεμβρίου 2015, στα παρακάτω χωριά.

Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2015

Βέσσα, Αρμόλια, Ελάτα, Λιθί, Κοινή, Βουνό.

Κυριακή 1η Νοεμβρίου 2015

Μυρμήγκι
Θολόποτάμι
Άγιος Γιώργης
Νεοχώρι.



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου